Hydrafacial


Hydrafacial Cildin sağlıklı, parlak ve güzel görünümlü olması için beslenmesi, onarılması ve zararlı etkenlerden korunması gerekir. Günlük hayatta kullanılan makyaj ürünleri, cildin ürettiği yağ ve ölü cilt hücreleri, zamanla ciltteki gözeneklerin tıkanmasına neden olur ve bunun sonucunda akne ve siyah noktalar oluşur. Ciltteki akne, siyah nokta gibi lezyonlara el ile sıkılarak müdahale edilmesi; cildin epidermis tabakasının hastalanmasına neden olabilir. Cilde verilen bu hasar sonucunda oluşan izler kalıcı olabilir.

Hydrafacial Nedir?


HydraFacial, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Amerika'da Hollywood yıldızlarının tercihi HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

Hangi Cilt Problemlerinin Tedavisinde ve Hangi Durumlarda Uygulanmaktadır?


 • Total cilt bakımı
 • Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
 • Siyah nokta tedavisi
 • Cilt tonu düzensizlikleri
 • Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
 • Cildin nemlendirilmesi
 • İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi
 • Cildin elastikiyetini arttırma
 • Sivilce tedavisi
 • Leke tedavisi
 • Cildin canlandırılması

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçmek için Tıklayınız.

Avantajları Nelerdir?


HydraFacial, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmektedir. FDA (The Food and Drug Administration) onaylı olan Hydra Facial; acısız kısa sürede uygulanabilen pratik bir yöntemdir. Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımıdır. Bu bakım ve tedaviyi yaparken ciltte herhangi bir tahriş, iz bırakmamaktadır.
Kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Sadece bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his oluşmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır. Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydra Facial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Toplumda bebek cildi olarak tabir edilen görünümü kazanırlar. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir, yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kür önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kere tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Nasıl Uygulanmaktadır?


Tüm dünyada kullanılan bu sistemin içeriğinde dermabrazyon yöntemi ile cilt önce derinlemesine temizlenmektedir. Ölü hücrelerinden arındırılan ciltteki problemlere yönelik olarak uygun serumlar, hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar kullanılır. Bu şekilde cildin beslenmesi, nemlenmesi, yenilenmesi sağlanır. Bu destek uygulamaları ile cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesi sağlanır. Hydrafacial, cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi gibi işlemlerinin kombine edildiği etkili bir sistemdir.
Bu işlemde kullanılan “vortax” teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmaktadır. Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi edilmektedir. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar verilerek cilt korunmakta ve daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlanmaktadır. Vakumlama sistemi ile serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına verilmektedir.

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçmek için Tıklayınız.