Kaş Kaldırma


Kaş ve alın genellikle yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü bölgelerdir. Kaş kaldırma (aynı zamanda alın germe olarak da adlandırılır), alın kırışıklıklarını gidermek için kaşları kaldırır ve ayrıca üst gözün görünümünü de iyileştirir. Operasyon fazla yağı alır ve alın bölgesindeki kasları sıkılaştırır. Ayrıca sarkık kaşları düzeltebilir veya gözler arasındaki derin olukları hafifletebilir.

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçmek için Tıklayınız.

Kaş Kaldırma Ameliyatı Kimlere Yapılır?


Kaş kaldırma, zamanla stres, kas aktivitesinin neden olduğu veya alçak, kalın kaş veya çatlak çizgileri gibi kalıtsal durumların sonucunda çatlakları veya çizgileri olan her yaştan insanın görünümünü iyileştirebilir. Kaş kaldırma, üst göz kapaklarındaki fazla derinin alınmasını da sağlar.

Kaş Kaldırma Sizin için Uygun mu?


Kaş kaldırmanın amacı, gevşek cildi sıkılaştırmak, alındaki kırışıklıkları düzeltmek ve sarkık kaşları düzeltmektir. Gerekirse cerrah, daha pürüzsüz bir kaş ve daha rahat bir ifade oluşturmak için kaşlar arasında dikey çatık çizgilerine neden olan kasın bir kısmını çıkarır. Çoğu hastada birincil hedef, göz çevresini gençleştirmek, daha dinlenmiş ve genç görünmelerini sağlamaktır.

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçmek için Tıklayınız.